Zamieszkaj w tym roku!

sprawdź sam

    - pola wymagane
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dot. innych inwestycji Nexity Polska.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przechowywanie moich danych osobowych. Dane przekazane firmie Nexity Polska Sp. z o.o. zostaną wykorzystane wyłącznie w celu przygotowania dla Państwa specjalnej oferty cenowej. Nexity Polska dzwoni na podany numer telefonu na własny koszt.
mniej
więcej
Wyślij teraz!

LOKALIZACJA

SkyLife powstaje na warszawskich Odolanach, na działce o powierzchni ponad 2 hektary, zlokalizowanej przy ul. Jana Kazimierza 33. To jedno z najbardziej popularnych miejsc w warszawie wśród wszystkich poszukujących swojego mieszkania. Do centrum dojedziemy każdym środkiem transportu tramwajem (18 minut), autobusem (16 minut) czy samochodem (10 minut) a w ciągu kilku lat powstanie tu druga linia metra, by jeszcze szybciej przemieszczać się po mieście.

Obecnie stacja „Rondo Daszyńskiego” oddalona jest zaledwie o kilka minut jazdy komunikacją miejską. W okolicy znajdują się liczne placówki publicznej i prywatnej opieki zdrowotnej jak przychodnie i szpitale. Nie brakuje także jednostek edukacji publicznej i prywatnej, od żłobków, przedszkoli, przez szkoły podstawowe, gimnazja, licea i szkoły wyższe.

Ceniący aktywny tryb życia z pewnością odwiedzać będą pobliskie parki (min. Park Powstańców Warszawskich, Park Sowińskiego, Park im. Szymańskiego czy Park Wodny Moczydło). Wola to idealne miejsce dla lubiących aktywny wypoczynek dzięki swym kilkunastokilometrowym ścieżkom rowerowym, siłowniom na świeżym powietrzu, basenom, halom sportowym czy lodowisku.

Spragnieni wrażeń kulturalnych docenią zapewne bliskość Teatru Dramatycznego, kin oraz bogate kalendarium imprez, jak koncerty i pikniki, organizowanych w dzielnicy pod gołym niebem. Na najmłodszych czekają nowoczesne place zabaw, sale zabaw oraz klubiki. W odległości kilku kilometrów zlokalizowane są centra handlowe jak Fort Wola czy Wola Park oraz ogromna ilość mniejszych sklepów, banków, poczt czy restauracji.

© 2017 Copyright NEXITY. All Rights Reserved

Nota prawna

Znajdziesz nas na:

Skylife II ETAP

od 5900 zł/m2

x